KONST / Litografier / Färglitografi 12826201
nr 1282 6201
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Sjöbodar. Signerad, numrerad 275/360. Motivet: 33x41 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 18:31:44
18/10 22:23:58
21/10 18:23:54
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand